Module Manager (1.0.2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Download
hu: Letölt

en: Version
hu: Verzió

en: Search
hu: Keresés

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Category
hu: Kategória

en: View
hu: Megtekintés

en: Continue
hu: Folytatás

en: Module
hu: Modul

en: Install
hu: Telepítés

en: Module name
hu: Modulnév

en: Machine name
hu: Programok által használt név
