Module Manager (1.0.2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: Search
kk: Іздестіру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Category
kk: Категория

en: View
kk: Қарау

en: Continue
kk: Жалғастыру
