Module Manager (1.0.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Download
ku: داگرتن

en: Version
ku: وەشان

en: Search
ku: گەڕان

en: Link
ku: بەستەر

en: Category
ku: پۆل

en: View
ku: پیشاندان

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Install
ku: دامەزرێنە
