Module Manager (1.0.2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ
