Module Manager (1.0.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Download
sk: Prevziať

en: Version
sk: Verzia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Link
sk: Odkaz

en: Category
sk: Kategória

en: View
sk: Zobraziť

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Module
sk: Modul

en: Install
sk: Inštalácia

en: Module name
sk: Názov modulu

en: Machine name
sk: Strojový názov
