Module Manager (1.0.3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Download
bg: Свали

en: Version
bg: Версия

en: Search
bg: Търси

en: Link
bg: Линк

en: Category
bg: Категория

en: View
bg: Прегледай

en: Continue
bg: Продължи

en: Install
bg: Инсталирай
