Module Manager (1.0.3) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Version
cy: Fersiwn

en: Search
cy: Chwilio

en: Link
cy: Dolen

en: Category
cy: Categori

en: View
cy: Gweld

en: Continue
cy: Parhau

en: Module name
cy: Enw modiwl
