Module Manager (1.0.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Search
fil: Hanapin

en: View
fil: Tingnan

en: Install
fil: Ilagay
