Module Manager (1.0.3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Version
hr: Inačica

en: Search
hr: Pretraga

en: Link
hr: Poveznica

en: Category
hr: Kategorija

en: View
hr: Pregled

en: Continue
hr: Nastavi

en: Module
hr: Modul

en: Install
hr: Instaliraj

en: Module name
hr: Naziv modula

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
