Module Manager (1.0.3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Search
ka: ძიება

en: Link
ka: ბმული

en: Category
ka: კატეგორია

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Module
ka: მოდული

en: Install
ka: დაყენება

en: Module name
ka: მოდულის სახელი
