Module Manager (1.0.3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Version
sq: Versioni

en: Search
sq: Kërko

en: Link
sq: Lidhje

en: Category
sq: Kategoria

en: View
sq: Shfaq

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Install
sq: Instalo
