Module Manager (1.0.3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Version
ur: ورژن

en: Search
ur: تلاش

en: Link
ur: ربط

en: Category
ur: زمرہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں
