Module Manager (1.0.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Search
af: Soek

en: Link
af: Skakel

en: Category
af: Kategorie

en: View
af: Wys

en: Continue
af: Gaan voort
