Module Manager (1.0.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Download
ast: Baxar

en: Version
ast: Versión

en: Search
ast: Guetar

en: Link
ast: Enllaz

en: Category
ast: Categoría

en: View
ast: Vista

en: Continue
ast: Siguir

en: Install
ast: Instalar
