Module Manager (1.0.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: Search
az: Axtarış

en: Category
az: Kateqoriya

en: View
az: Görünüş

en: Continue
az: Davam et

en: Module
az: Modul

en: Install
az: Yükləmek

en: Module name
az: Modul adı

en: Machine name
az: Maşın adı
