Module Manager (1.0.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Download
ca: Baixa

en: Version
ca: Versió

en: Search
ca: Cerca

en: Link
ca: Enllaç

en: Category
ca: Categoria

en: View
ca: Mostra

en: Continue
ca: Continua

en: Module
ca: Mòdul

en: Install
ca: Instal·la

en: Module name
ca: Nom del mòdul

en: Machine name
ca: Nom-màquina
