Module Manager (1.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Download
da: Hent

en: Search
da: Søg

en: Category
da: Kategori

en: View
da: Vis

en: Continue
da: Fortsæt

en: Module
da: Modul

en: Enable module
da: Aktivér modul

en: Install
da: Installér

en: Module name
da: Modulnavn

en: Machine name
da: Internt navn
