Module Manager (1.0.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Download
el: Λήψη

en: Version
el: Έκδοση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Category
el: Κατηγορία

en: View
el: Προβολή

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Module
el: Μονάδα

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Module name
el: Όνομα μονάδας

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
