Module Manager (1.0.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Download
gl: Descargar

en: Version
gl: Versión

en: Search
gl: Buscar

en: Link
gl: Ligazón

en: Category
gl: Categoría

en: View
gl: Ver

en: Continue
gl: Continuar

en: Module
gl: Módulo

en: Enable module
gl: Activar o módulo

en: Install
gl: Instalar

en: Module name
gl: Nóme do módulo

en: Machine name
gl: Nome de sistema
