Module Manager (1.0.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: Search
he: חיפוש

en: Link
he: קישור

en: Category
he: קטגוריה

en: View
he: צפיה

en: Continue
he: להמשיך

en: Module
he: מודול

en: Install
he: התקנה

en: Module name
he: שם מודול

en: Machine name
he: שם מכונה
