Module Manager (1.0.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Search
hy: Որոնել

en: Link
hy: Հղում

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: View
hy: Դիտել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
