Module Manager (1.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Download
is: Hala niður

en: Version
is: Útgáfa

en: Search
is: Leit

en: Link
is: Hlekkur

en: Category
is: Flokkur

en: View
is: Skoða

en: Continue
is: Halda áfram

en: Module
is: Eining

en: Enable module
is: Virkja einingu

en: Module name
is: Einingarnafn
