Module Manager (1.0.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Link
km: តំណ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: View
km: មើល

en: Continue
km: បន្ត

en: Install
km: ដំឡើង

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
