Module Manager (1.0.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Search
lt: Paieška

en: Link
lt: Nuoroda

en: Category
lt: Kategorija

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Module
lt: Modulis

en: Install
lt: Įdiegti

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
