Module Manager (1.0.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Install
ml: സജ്ജീകരിക്കുക
