Module Manager (1.0.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Download
os: Рахæсс

en: Version
os: Верси

en: Search
os: Агуырд

en: Category
os: Категори

en: View
os: Фенд
