Module Manager (1.0.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Download
ro: Descarcă

en: Version
ro: Versiune

en: Search
ro: Căutare

en: Link
ro: Legătură

en: Category
ro: Categorie

en: View
ro: Afișează

en: Continue
ro: Continuare

en: Module
ro: Modul

en: Install
ro: Instalare

en: Module name
ro: Numele modulului

en: Machine name
ro: Numele mașinii
