Module Manager (1.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Download
sl: Prenesi

en: Search
sl: Išči

en: Link
sl: Povezava

en: Category
sl: Kategorija

en: View
sl: Prikaži

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Machine name
sl: Strojno ime
