Module Manager (1.0.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Download
sv: Ladda ned

en: Search
sv: Sök

en: Link
sv: Länk

en: Category
sv: Kategori

en: View
sv: Visa

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Module
sv: Modul

en: Enable module
sv: Aktivera modulen

en: Install
sv: Installera

en: Module name
sv: Modulnamn

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
