Module Manager (1.0.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Category
ta: பிரிவு

en: View
ta: பார்

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Module
ta: கூடகம்

en: Install
ta: நிறுவுக

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
