Module Manager (1.0.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Download
tr: İndir

en: Version
tr: Sürüm

en: Search
tr: Ara

en: Link
tr: Bağlantı

en: Category
tr: Kategori

en: View
tr: Görüntüle

en: Continue
tr: Devam et

en: Module
tr: Modül

en: Install
tr: Kur

en: Module name
tr: Eklenti adı

en: Machine name
tr: Makine adı
