Module Manager (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Install
ug: قاچىلاش
