Module Manager (1.0.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: Search
uk: Пошук

en: Link
uk: Посилання

en: Category
uk: Категорія

en: View
uk: Перегляд

en: Continue
uk: Продовжити

en: Module
uk: Модуль

en: Enable module
uk: Увімкнути модуль

en: Install
uk: Встановити

en: Module name
uk: Назва модуля

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Source Code
uk: Джерельний код
