Module Matrix (1.0.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Project
af: Projek

en: Version
af: Weergawe

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: Uninstall
af: Deïnstalleer
