Module Matrix (1.0.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: Project
bs: Projekt

en: Version
bs: Verzija

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Uninstall
bs: Deinstalacija
