Module Matrix (1.0.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Development
cs: Vývoj

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Project
cs: Projekt

en: Version
cs: Verze

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: No modules are available to uninstall.
cs: Žádné moduly pro odinstalaci nejsou k dispozici

en: Neutral
cs: Neutrální

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Version: @module-version
cs: Verze: @module-version

en: Stable
cs: Stabilní
