Module Matrix (1.0.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Uninstall
fil: Alisin
