Module Matrix (1.0.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Version
gu: આવૃતિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Uninstall
gu: દૂર કરો
