Module Matrix (1.0.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Development
hi: उद्विकास

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Project
hi: परियोजना

en: Version
hi: संस्करण

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: None
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: Uninstall
hi: स्थापना रद्द करें

en: Slate
hi: पटिया

en: Stable
hi: स्टेबल
