Module Matrix (1.0.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Version
jv: Versi

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: No modules are available to uninstall.
jv: Ora ānā modul cumawis sing bisa dicopot.
