Module Matrix (1.0.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Development
os: Райрæзт

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Version
os: Верси

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном
