Module Matrix (1.0.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Uninstall
pa: ਅਣ-ਇੰਸਟਾਲ
