Module Matrix (1.0.0) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Project
pl: Projekt

en: Version
pl: Wersja

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Light
pl: Jasny

en: Experimental
pl: Eksperymentalne

en: No modules are available to uninstall.
pl: Brak modułów, które można by odinstalować.

en: Slate
pl: Popielaty

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Dark
pl: Ciemny

en: Gold
pl: złoty

en: Version: @module-version
pl: Wersja: @module-version

en: Requires: @module-list
pl: Wymaga: @module-list

en: Required by: @module-list
pl: Wymagany przez: @module-list

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
pl[0]: Następująca przyczyna uniemożliwia odinstalowanie @module.module_name:
pl[1]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:
pl[2]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:

en: Stable
pl: Stabilna
