Module Matrix (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم
