Module Matrix (1.0.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Development
sl: Razvoj

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Uninstall
sl: Odstrani
