Module Matrix (1.0.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Version
th: รุ่น

en: None
th: ไม่มี

en: Uninstall
th: ลบโมดูล

en: No modules are available to uninstall.
th: ไม่มีโมดูลที่สามารถลบได้

en: Last Modified
th: แก้ไขครั้งล่าสุด

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
