Module Matrix (1.0.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: Teal
ug: كىچىك ئۆردەك

en: Indigo
ug: تۇم سۆسۈن رەڭ

en: No modules are available to uninstall.
ug: قاچىلايدىغان مودۇل يوق.

en: Gold
ug: ئالتۇن رەڭ
