Module Matrix (1.0.1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Administration
ro: Administrare

en: Project
ro: Proiect

en: Version
ro: Versiune

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: No modules are available to uninstall.
ro: Nu sunt disponibile module pentru dezinstalare.

en: Slate
ro: Ardezie

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Version: @module-version
ro: Versiune: @module-version

en: Requires: @module-list
ro: Necesită: @module-list

en: Required by: @module-list
ro: Cerut de: @module-list

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
ro[0]: Următorul motiv împiedică dezinstalarea modulului @module.module_name:
ro[1]: Următoarele motive împiedică dezinstalarea modulului @module.module_name:

en: Stable
ro: Stabil
