Module Matrix (1.0.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Development
sk: Vývoj

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Project
sk: Projekt

en: Version
sk: Verzia

en: None
sk: Žiadne

en: Filter by status
sk: Filtrovať podľa stavu

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: No modules are available to uninstall.
sk: Žiadne moduly pre odinštaláciu nie sú k dispozícii.

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Version: @module-version
sk: Verzia: @module-version

en: Required by: @module-list
sk: Vyžadované od: @module-list

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
sk[0]: Nasledujúci dôvod zabraňuje odinštalácii modulu @module.module_name:
sk[1]: Nasledujúce dôvody zabraňujú odinštalácii modulu @module.module_name:
sk[2]: Nasledujúce dôvody zabraňujú odinštalácii modulu @module.module_name:
