Module Matrix (1.0.10) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Development
eu: Garapena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Project
eu: Proiektua

en: Version
eu: Bertsioa

en: Reset
eu: Garbitu

en: Basic Information
eu: Informazio basikoa

en: No modules are available to uninstall.
eu: Ez dago modulurik desinstalatzeko.

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
